Etusivu > Yhteystiedot > Muut luottamustoimet

Muut luottamustoimet



Kunnanhallitus
Matti Föhr                                                 mattifohr83@gmail.com                        

varajäsen Reijo Korhonen                      reijo.korhonen@teamliitto.fi


Varhaiskasvatus- ja koulutuslautakunta
Raija Salmi                                                  raija.salmi@gmail.com

varajäsen Taru Mäki                                  taru.maki78@gmail.com


Kulttuuri- ja vapaa-aikalautakunta

Riku Manni                                                       riku.manni@lieto.fi

varajäsen Marko Kuosmanen        marko.kuosmanen1@saunalahti.fi


Kaavoitus- ja rakennuslautakunta
Timo Katajainen                                        timo.katajainen@lieto.fi

varajäsen Timo Paso                                          judge@suomi24.fi


Keskusvaalilautakunta
Hannu Miettinen                                         hamiettine@gmail.com


Tekninen lautakunta
Taru Mäki                                                 taru.maki78@gmail.com

varajäsen Raija Salmi                                   raija.salmi@gmail.com



Tarkastuslautakunta
Loretta Saarimaa                                      loretta.saarimaa@lieto.fi

varajäsen Milla Ristolainen                    ristolainen.milla@gmail.com

 

Sosiaali- ja terveyslautakunta

Reijo Korhonen                                    reijo.korhonen@teamliitto.fi

varajäsen Tarmo Repo                                 repo.tarmo@gmail.com



Liedon Asunnot Oy hallitus
Taru Mäki                                                 taru.maki78@gmail.com

varajäsen Raija Salmi                                   raija.salmi@gmail.com



Turun kaupunkiseudun joukkoliikennelautakunta
Juha Heikkilä                                                 juha.heikkila@lieto.fi

varajäsen Timo Katajainen                          timo.katajainen@lieto.fi



Liedon elinkeinotoimikunta
Timo Katajainen                                    timo.katajainen@lieto.fi

varajäsen Juha Heikkilä                          juha.heikkila@lieto.fi


Liedon vasemmistoliiton valtuustoryhmän puheenjohtaja
Matti Föhr                                             mattifohr83@gmail.com


Varsinais- Suomen Vasemmistoliitto
Matti Föhr(piirihallituksen jäsen)             mattifohr83@gmail.com


Varsinais-Suomen maakuntavaltuusto
Juha Heikkilä                                              juha.heikkila@lieto.fi

varajäsen Matti Föhr                                  mattifohr83@gmail.com