Etusivu > Yhteystiedot > Muut luottamustoimet

Muut luottamustoimet



Kunnanhallitus
Matti Föhr                                                 mattifohr83@gmail.com                        

varajäsen Reijo Korhonen                      reijo.korhonen@teamliitto.fi


Varhaiskasvatus- ja koulutuslautakunta
Raija Salmi                                                  raija.salmi@gmail.com

varajäsen Taru Mäki                                  taru.maki78@gmail.com


Kulttuuri- ja vapaa-aikalautakunta

Riku Manni                                                       riku.manni@lieto.fi

varajäsen Marko Kuosmanen        marko.kuosmanen1@saunalahti.fi


Kaavoitus- ja rakennuslautakunta
Timo Katajainen                                        timo.katajainen@lieto.fi

varajäsen Timo Paso                                          judge@suomi24.fi


Keskusvaalilautakunta
Hannu Miettinen                                         hamiettine@gmail.com


Tekninen lautakunta
Taru Mäki                                                 taru.maki78@gmail.com

varajäsen Raija Salmi                                   raija.salmi@gmail.com



Tarkastuslautakunta
Loretta Saarimaa                                      loretta.saarimaa@lieto.fi

varajäsen Milla Ristolainen                    ristolainen.milla@gmail.com

 

Sosiaali- ja terveyslautakunta

Reijo Korhonen                                    reijo.korhonen@teamliitto.fi

varajäsen Tarmo Repo                                 repo.tarmo@gmail.com



Liedon Asunnot Oy hallitus
Raija Salmi                                          raija.salmi@gmail.com

varajäsen Milla Ristolainen                ristolainen.milla@gmail.com


Lounais-Suomen koulutuskuntayhtymä, yhtymävaltuusto
Raija Salmi                                           raija.salmi@gmail.com

varajäsen Juha Heikkilä                          juha.heikkila@lieto.fi


Turun kaupunkiseudun joukkoliikennelautakunta
Juha Heikkilä                                         juha.heikkila@lieto.fi

varajäsen Raija Salmi                             raija.salmi@gmail.com


Liedon elinkeinotoimikunta
Timo Katajainen                                    timo.katajainen@lieto.fi

varajäsen Juha Heikkilä                          juha.heikkila@lieto.fi


Liedon vasemmistoliiton valtuustoryhmän puheenjohtaja
Matti Föhr                                             mattifohr83@gmail.com


Varsinais- Suomen Vasemmistoliitto
Matti Föhr(piirihallituksen jäsen)             mattifohr83@gmail.com



Yhteistyötoimikunta
Reijo Korhonen                                      reijo.korhonen@teamliitto.fi

varajäsen Riku Manni                             riku.manni@gmail.com


Kiinteistötoimitusten uskottu mies
Milla Ristolainen                              ristolainen.milla@gmail.com

Liedon Lämpö Oy(yhtökokousedustaja)
Hannu Miettinen                                   hamiettine@gmail.com